Doradztwo podatkowe
Goleniów

Prowadzone przez nas w Goleniowie biuro rachunkowe świadczy profesjonalne doradztwo podatkowe na rzecz klientów prywatnych i instytucjonalnych. Warto mieć na uwadze, że długofalowa współpraca ze specjalistą z tej dziedziny stanowi gwarancję możliwości bezpiecznego i spokojnego rozwoju biznesu. Osoby mające własne firmy w takiej sytuacji mogą skupić się wyłącznie na realizacji określonych usług, pozostawiając prowadzenie pełnej lub skróconej księgowości w rękach doświadczonego księgowego. Rzetelne doradztwo podatkowe ma też na celu uniknięcie różnych, wynikających najczęściej z nieświadomości, błędów oraz zaniedbań w relacjach firm jako podatnika z fiskusem. Przykładem tego mogą być np. podatki pośrednie, które zobligowane są płacić osoby prawne, jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej, a także osoby fizyczne wykonujące samodzielnie działalność gospodarczą. Świadcząc nasze usługi doradcze, przypominamy klientom m.in. o tej kwestii, jak i wielu innych oraz zajmujemy się formalnościami w ramach obowiązków.

Doradztwo podatkowe – zakres usług

W ramach świadczonej pomocy z zakresu doradztwa fiskalnego nasze biuro rachunkowe zapewnia klientom bieżące wsparcie w różnych kwestiach dotyczących m.in. podatków PIT, CIT oraz VAT. Stali kontrahenci mogą liczyć nie tylko na regularne dokonywanie rozmaitych rozliczeń. W zakresie kompetencji naszych pracowników realizujących usługi podatkowe mieści się bowiem prowadzenie księgowości, a także pełna obsługa rachunkowa inwestycji. Na zlecenie klienta przygotowujemy dokumentację cen transferowych. Proponowane usługi doradcy podatkowego to również załatwianie rozmaitych formalności związanych z korzystaniem z ulg podatkowych. Reprezentujemy interesy przedsiębiorców w trakcie kontroli skarbowych dotyczących m.in. prawidłowości prowadzenia dokumentacji księgowej. W razie potrzeby udzielamy przedsiębiorcom szeroko zakrojonego wsparcia podczas postępowania karno-skarbowego, w tym również procesu przygotowawczego. Opracowujemy roczne zeznania podatkowe PIT oraz pliki JPK. Obsługujemy także wnioski dotyczące zwrotu polskiego podatku VAT na rzecz przedsiębiorstw z Unii Europejskiej oraz spoza niej.

Biuro księgowe Goleniów PRYMUS

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Świadczone przez nasze biuro z Goleniowa usługi z zakresu doradztwa podatkowego wyróżniają się kompleksowością oraz rzetelnością. Towarzyszymy klientom na każdym etapie prowadzenia przez nich działalności gospodarczej, wskazując najlepsze sposoby postępowania w określonym przypadku.

Zajmując się od lat doradztwem podatkowym, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Najpierw analizie poddajemy wszystkie przekazane przez niego dane, a następnie dostosowujemy wybrane metody działania do aktualnych potrzeb. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z poziomu świadczonych na ich rzecz usług księgowych oraz rozliczeniowych.

Proponowane przez nas bieżące doradztwo podatkowe wspiera przedsiębiorców w zakresie prawidłowego i rzetelnego wywiązania się z obowiązków. Wszelkie podejmowane przez biuro działania mają charakter kompleksowy – dobieramy je indywidualnie do specyfiki i potrzeb konkretnego zleceniodawcy. Doradca podatkowy przejmuje odpowiedzialność za kwestie finansowe danej firmy. Jako specjalista pomaga m.in. zminimalizować obciążenia finansowe czy wykorzystać wszelkie dostępne ulgi.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty profesjonalnego doradztwa podatkowego!