Kadry i płace
Goleniów

W biurze rachunkowym Prymus z Goleniowa doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotną rolę w firmie odgrywa dział kadr i płac. Dlatego naszą ofertę wzbogaciliśmy o kompleksowe usługi z tego zakresu. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy na bieżąco aktualizują swój zasób informacji na temat księgowości, jak również pogłębiają znajomość różnych zagadnień praktycznych dotyczących spraw kadrowo-płacowych. Osoby te mają również bogate doświadczenie zawodowe. Dzięki temu klienci mogą być pewni rzetelności wykonywanej na ich rzecz pracy. Warto przekonać się, że realizowana przez biuro rachunkowe Prymus obsługa kadr i płac znajduje się na najwyższym poziomie.

Kadry i płace – zakres usług

Prowadzenie pełnej i skróconej księgowości oraz sporządzanie dokumentacji firmowej to niejedyne zadania, które wykonujemy i mamy do zaoferowania osobom i firmom korzystającym z pomocy naszych pracowników. W zakresie kompetencji mieści się również szereg innych usług. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność przede wszystkim za kadry i płace w przedsiębiorstwie. W ramach realizowanych zadań służbowych czuwamy nad tym, aby w środowisku firmowym były przestrzegane wszystkie reguły bezpieczeństwa i higieny pracy. Do naszych obowiązków zalicza się m.in. sporządzanie dokumentów kadrowych oraz opracowywanie i prowadzenie kartoteki wynagrodzeń pracowniczych danych organizacji. Dogłębna znajomość przepisów prawnych dotyczących tematyki kadrowo-płacowej sprawia, że jako klient biura rachunkowego Prymus można być pewnym zgodności opracowywanych przez nas dokumentów z obowiązującym prawem.

Biuro księgowe Goleniów PRYMUS

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Zatrudnianie na umowę o pracę wysoko wykwalifikowanych pracowników kadrowych zwykle wiąże się ze znacznymi kosztami. Dlatego dla większości firm bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszej oferty. Księgowi zatrudniani przez biuro Prymus z Goleniowa mają odpowiednie kompetencje do zajmowania się działem kadrowo-płacowym w przedsiębiorstwie. Przemawia za nimi również zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz bogate doświadczenie zawodowe. Jako osoby odpowiadające za kadry i płace pozostajemy do pełnej dyspozycji zarówno pracodawców, jak i pracowników danych organizacji zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba. Dbamy o to, aby wynagrodzenia dla podopiecznych zawsze były realizowane w wyznaczonym terminie. Specjalista ds. kadr w imieniu klienta sporządza sprawozdania, deklaracje oraz inne pisma urzędowe składane później do właściwego organu fiskalnego.

Zainteresowanych bliższymi informacjami na temat naszych usług, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.