Usługi księgowe i rachunkowe
Goleniów

Profesjonalne biuro rachunkowe Prymus działające w Goleniowie świadczy kompleksowe usługi księgowe na rzecz różnego rodzaju firm oraz instytucji, do których zalicza się m.in. prowadzenie ksiąg podatkowych oraz pełnej księgowości, a także sporządzanie sprawozdań finansowych. Podejmujemy się zarówno doraźnej współpracy z przedsiębiorcami oraz osobami prywatnymi, jak i kompleksowej obsługi rachunkowej danej organizacji. Warto zapoznać się z naszą ofertą, aby przekonać się, że proponujemy usługi księgowe idealnie dopasowane do potrzeb większości osób prowadzących własną działalność gospodarczą.

Biuro rachunkowe w Goleniowie – zakres usług

W zakresie naszych kompetencji mieści się szereg czynności, m.in. prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, a także pełnej księgowości. Działamy na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów podatkowych oraz polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości (m.in. GAAP oraz MSSF). W ramach profesjonalnej obsługi księgowej podejmujemy się sporządzania sprawozdań finansowych oraz plików JPK. Zajmujemy się też opracowywaniem rocznych zeznań i deklaracji podatkowych PIT, biorąc na siebie odpowiedzialność za ich złożenie w odpowiednim terminie we właściwym dla klienta urzędzie skarbowym.

rzut

Pracownicy naszego biura rachunkowego dokładają wszelkich starań, aby każda przygotowywana strona dokumentów firmowych była wypełniana z należytą starannością i dokładnością. Świadczone usługi księgowe swoim zasięgiem obejmują również pisanie różnego rodzaju zarządzeń i regulaminów, a także pozwów i odwołań do rozmaitych instytucji.

Pełna księgowość i prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów to nie wszystko, co mamy do zaoferowania naszym klientom. W razie potrzeby reprezentujemy także ich interesy przed urzędami skarbowymi i innymi instytucjami państwowymi, także w trakcie kontroli. Usługi księgowe i rachunkowe dotyczą też sporządzania procedur oraz ocen pracowniczych. Na zlecenie klienta realizujemy również obsługę bankowości elektronicznej.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Pracownicy biura z Goleniowa dysponują szeroko zakrojonymi kompetencjami z zakresu prowadzenia księgowości oraz ksiąg przychodów i rozchodów. Do zajmowania się sprawami danego klienta oddelegowujemy zawsze kilku doświadczonych specjalistów, którzy w razie konieczności są w stanie udzielić przedsiębiorcom profesjonalnej pomocy w różnych sytuacjach dotyczących firmy oraz realizacji usług rachunkowych. W pracy stawiamy na nowoczesne technologie oraz systemy. Dzięki temu świadczona obsługa księgowa wyróżnia się pełnym profesjonalizmem.

Na stronie internetowej biura Prymus można znaleźć praktyczne informacje na temat zasad obopólnej współpracy.