Usługi księgowe i rachunkowe
Goleniów

Profesjonalne biuro rachunkowe Prymus działające w Goleniowie świadczy kompleksowe usługi księgowe na rzecz różnego rodzaju firm oraz instytucji, do których zalicza się m.in. prowadzenie ksiąg podatkowych oraz pełnej księgowości, a także sporządzanie sprawozdań finansowych. Pomagamy również w założeniu jednoosobowej działalności gospodarczej, w tym w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności oraz wyliczeniu zobowiązań takich jak np. podatek dochodowy.

Prowadzenie księgowości w Goleniowie

W zakresie naszych kompetencji mieści się szereg czynności, m.in. prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, a także pełnej księgowości. Działamy na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów podatkowych oraz polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości (m.in. GAAP oraz MSSF). W ramach profesjonalnej obsługi księgowej podejmujemy się sporządzania sprawozdań finansowych oraz plików JPK. Zajmujemy się też opracowywaniem rocznych zeznań i deklaracji podatkowych PIT, biorąc na siebie odpowiedzialność za ich złożenie w odpowiednim terminie we właściwym dla klienta urzędzie skarbowym.

Wiemy również, jak księgować koszty zakończonych prac rozwojowych, patenty, licencje, koncesje, autorskie prawa majątkowe oraz prawa do wynalazków, znaków towarowych i oprogramowań komputerowych, które zaliczane są do wartości niematerialnych i prawnych. Tego oraz m.in. prowadzenia ewidencji środków trwałych powinny dopilnować osoby, które obowiązuje podatkowa księga przychodów i rozchodów.

Biuro księgowe Goleniów PRYMUS

Pracownicy naszego biura rachunkowego w Goleniowie w ramach realizowanych usług księgowych dokładają wszelkich starań, aby każda przygotowywana strona dokumentów firmowych była wypełniana z należytą starannością i dokładnością. Sporządzanie deklaracji podatkowych, badanie sprawdzań finansowych to tylko część czynności, jakie wykonujemy. Prowadzenie księgowości pełnej – w tym ksiąg rachunkowych, jak i w formie uproszczonej wymaga nie tylko doświadczenia, ale i ciągłego śledzenia zmieniających się przepisów. Nasz zespół spełnia oba te warunki. Oprócz tego, że mamy już wieloletnią praktykę, na bieżąco bierzemy udział w kursach doszkalających.

Ponadto świadczone usługi księgowe swoim zasięgiem obejmują również pisanie różnego rodzaju zarządzeń i regulaminów, a także pozwów i odwołań do rozmaitych instytucji.

Pełna księgowość i prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów to nie wszystko, co mamy do zaoferowania naszym klientom. W razie potrzeby reprezentujemy także ich interesy przed urzędami skarbowymi i innymi instytucjami państwowymi, także w trakcie kontroli. Usługi księgowe i rachunkowe dotyczą też sporządzania procedur oraz ocen pracowniczych. Na zlecenie klienta realizujemy również obsługę bankowości elektronicznej.

Obsługa księgowa – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Pracownicy biura z Goleniowa dysponują szeroko zakrojonymi kompetencjami z zakresu prowadzenia księgowości oraz ksiąg przychodów i rozchodów. Kompleksowa obsługa księgowa firm jest naszą specjalnością. Do zajmowania się sprawami danego klienta oddelegowujemy zawsze kilku doświadczonych specjalistów, którzy w razie konieczności są w stanie udzielić przedsiębiorcom profesjonalnej pomocy w różnych sytuacjach dotyczących firmy oraz realizacji usług rachunkowych. W pracy stawiamy na nowoczesne technologie oraz systemy. Dzięki temu świadczona obsługa księgowa wyróżnia się pełnym profesjonalizmem. Zajmujemy się prowadzeniem księgowości firmy na najwyższym poziomie! Zapraszamy do współpracy!

Na stronie internetowej biura Prymus można znaleźć praktyczne informacje na temat zasad obopólnej współpracy.